Apartmány

Mala Garden Apartmány

Na horných poschodiach Hotela Mala Garden **** v Siófoku dostal svoje miesto nádherný, luxusný apartmán.

Každý jeden z moderných, priestranných apartmánov v sebe nosí prvky architektúry ostrova Bali, vďaka ktorej z nich vyžaruje pohodlie a harmónia. Hydromasážne vane, obrovské LED Smart Hotel televízory, klimatizácia a pohodlný nábytok, všetko vyhovie každej požiadavke.

Priestory sme zariadili prírodnými materiálmi (drevo, kameň a štýlové tkaniny), a tiež starostlivo vyberaným, štýlovým nábytkom.

Apartmán Green Tea

Rozmaznávajúci oddych v originálnej Jacuzzi hydromasážnej vani–„iba pre mňa!” Toto je motto nádhernej kúpeľne apartmánu Green Tea s presklenými stenami, z ktorej je výhľad na breh, alebo hoci aj na veľkoplošný LED Smart Hotel televízor, ktorý sa nachádza v izbe. V kúpeľni apartmánu Green Tea sa nachádza hydromasážna vaňa Jacuzzi Sharp 75 pre jednu osobu, do ktorej sa len ponoríte a uvoľníte sa.

Apartmán White Tea

Zažite pocit Mala Garden v našom apartmáne White Tea, ktorý uspokojí všetky Vaše zmysly svojím 180 stupňovým výhľadom na Balaton. Náš apartmán White Tea verne odzrkadľuje formy orientálnej architektúry. Obklady z masívneho dreva, viac dielna nástenná, antická, ručne vyrezávaná socha Buddhu a motorizované thajské hodvábne závesy vytvárajú pocit domova zachovávajúc pritom pocit luxusu a orientálneho pohodlia.

Apartmán Red Tea

Druhý najväčší apartmán Hotela Mala Garden **** je priestranný a má priateľskú atmosféru, má orientálne prvky. Obklady z masívneho dreva aj starostlivo vyberaný nábytok slúžia luxusu. K apartmánu s rozlohou 100 metrov štvorcových patria dve terasy, aby bol dosiahnutý ešte malebnejší výhľad.

Penthouse

Apartmán Penthouse Hotela Mala Garden je klenotom hotela, ktorý právom kandiduje na titul Penthouse Balatonu. V apartmáne s rozlohou 130 metrov štvorcových je denný barový pult, kuchyňa bez zabudovanej rúry a varnej dosky (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička na víno), jedálenský stôl pre 6 osôb, ponúka dych vyrážajúcu panorámu, ktorá poskytuje výhľad na vodu Balatonu a na severný breh, ale v jasnom počasí je možné dovidieť až k polostrovu Tihany.

MALA GARDEN HOTEL **** SUPERIOR - SIÓFOK

Ku každému z apartmánov prislúcha priestranná terasa, z ktorých je nádherný výhľad na Balaton.

Obklady kúpeľní apartmánov Green Tea, Red Tea, White Tea a Penthouse sú z drobných kamienkov, ktoré odzrkadľujú život na Bali, medzi rozmaznávajúcimi kozmetickými prípravkami značky Bvlgari každý nájde kus, ktorý sa k nemu najviac hodí.

Drobné, biele, po jednom osadené kamienky v kúpeľniach Mala Gardenu, ktoré sú v Siófoku a pri Balatone jedinečné, skutočne pochádzajú z ostrova Bali!

Od jari do jesene je výlučne pre návštevníkov hotela k dispozícii 130 metrov štvorcových veľká, privátna terasa postavená na vodu s lehátkami a slnečníkmi.

Odporúčanie Manažéra

Pál Dénes
Vedúci Recepcie

Vážený potenciálny, alebo už vracajúci sa zákazník!

O našich štyroch apartmánoch s unikátnym dizajnom a štýlom môžem smelo vyhlásiť, že uspokoja všetky požiadavky! Naše tri apartmány nosia mená troch druhov čajov. Rovnako ako aj popíjanie čaju má svoje čaro, aj čas strávený u nás a stane rituálom. Blahodarné účinky čaju na náš organizmus si môžete vychutnávať aj v našich apartmánoch … povzbudzujú, osviežujú, dovedú nás k spirituálnemu „osvieteniu”. Zaručujem, že ak niektorý vyskúšate, potom budete milovať všetky! Náš štvrtý apartmán sme nazvali Penthouse-om Balatonu, ale toto je naozaj to. Noc strávená v Penthause je hodnou korunováciou každej príležitosti.

So svojimi otázkami sa smelo obráťte na našich kolegov, alebo osobne na mňa. Radi Vám s týmto nezabudnuteľným zážitkom pomôžeme!