Mandara Café & Lounge

Cukráreň Mandara Café & Lounge

Výber názvu kaviarne a cukrárne je preto jedinečný, nakoľko ani Mandara t. j. koralový strom a a ani jeho jeho jedinečný, chocholatý farebný kvet nie je v našich končinách známy. Jedinečnú farebnosť a rozmanitosť tejto rastliny sa snažíme prezentovať v cukrárni a kaviarni hotela Mala Garden, s názvom Mandara Café & Lounge

Nech hovoria fotkyMandara Café & Lounge srdečne očakáva svojich hostí počas celého roka, s denne aktualizovanou ponukou zákuskov a cukrárenských výrobkov, a v období hlavnej letne sezóny (jún, júl, august) okrem zákuskov aj jedlami vo forme bystra.

Zákusky pripravené priamo v cukrárni našim miestnym cukrárom sú vyrobené z aktuálnych sezónnych surovín, s veľkým dôrazom na využitie len tých najkvalitnejších ingrediencií, preto pri príprave zákuskov bez syntetických aromatických prísad a farbív používame napr. výhradne originálnu belgickú čokoládu.

Venujeme tiež pozornosť aj špeciálnym požiadavkám, nakoľko v našej ponuke nájdete sladkosti bez cukru, lepku, či laktózy, sladené datľami, aby v našej cukrárni mohol tak trošku zhrešiť každý.

Mandara Café & Lounge ponúka alternatívu aj v prípade, že hostia iba vysmädli. V ponuke pre tých, čo sa chcú len osviežiť, sú rôzne domáce sirupy, limonády, domáce ručné pivné špeciality, špeciálne prémiové nápoje a kávové špeciality.

Nie je nič lepšie ako jemné zvodné espresso, alebo pohárik Merlotu, ktoré si môžete vychutnať poobede s výhľadom na panorámu Balatonu v každom ročnom období.

Otváracia doba:
Nedeľa – Štvrtok: 09.00 – 19.00 hod
Piatok – Sobota: 09.00 – 21.00 hod

V hlavnej sezóne:
Pondelok – Nedeľa: 09.00 – 23.00 hod