Restaurant

Reštaurácia

Reštaurácia Mala Garden ponúka atmosféru podobnú jeho exotickému interiéru prichádzajúcim hosťom, ktorí si môžu užívať panorámu Balatonu z reštaurácie počas celého roka. V znamení variability ponúka medzinárodná kuchyňa jedlá a chute ďalekého východu, chute stredomoria, ale nesklamú sa ani tí hostia, ktorí sú zástancami zdravej životosprávy, pretože aj zo šalátov a rýb je tu bohatý výber. Hostí, ktorí majú záujem o maďarské chute očakávame s bohatým výberom tradičných (reformovaných) maďarských jedál.

Terasa reštaurácie Mala Garden disponuje prekrásnym výhľadom na Zlatý breh Siófoku a na Balaton, preto si počas leta môžete dať Vaše obľúbené jedlo, či kokteil, na terase s ozajstnou prímorskou atmosférou.

Disponujeme bohatou ponukou skvelých a jedinečných vín z okolitých regiónov, a aby sa s nimi každý mohol zoznámiť, môžete ochutnať za pohárik. Okrem vín z regiónov Balatonu a okolia obsahuje naša ponuka aj prémiové ponuky maďarských viníc.

Počas víkendov v hlavnej sezóne každý deň ponúkame príjemnú prímorskú atmosféruv štýle Smooth jazzy-easy listening za doprovodu gitary.

Prelistujte si náš jedálny lístok!

Reštaurácia je otvorená po celý rok:

Mimo hlavnej sezóny: Pondelok – nedeľa 11.00 – 22.30 hod.

V hlavnej sezóne: Pondelok – nedeľa 11.00 – 24.00 hod

Rezervácie a ďalšie informácie: Tel: +36-84-506-688foglalas@malagarden.hu

Nech hovoria fotky