Typy izieb

Naše izby

Zariadenie izieb Hotela Mala Garden**** Superior v Siófoku je inšpirované modernou a minimalistickou architektúrou ostrova Bali. Snažili sme sa spojiť harmóniu, dizajn a luxus.

Do základnej výbavy izieb patrí LED Smart Hotel TV, Wifi zadarmo, telefón, klimatizácia, držiak na kufor, mini bar a Nespresso kávovar. V kúpeľniach nájdete kvalitné kozmetické prípravky a sušič na vlasy. Pre našich návštevníkov bezplatne zabezpečíme župan a papuče.

Vďaka nášmu širokému výberu vankúšov si u nás každý nájde pre seba ten najideálnejší typ vankúša.

Vyberte si z nasledovných typov izieb podľa vlastnej chuti, k okamžitému zisteniu voľných kapacít a pre cenovú kalkuláciu využite náš online rezervačný systém, kde zaručene dostanete najlepšie ponuky.

Izba Classic

Všetky izby typu Classic vyžarujú jedinečnú atmosféru, pocit teplého domova, s použitím východných prvkov. Majú rozlohu 26-28 m2, z ktorých je každá vybavená kúpeľňou, vaňou, ručnou aj hlavovou sprchou. Okrem jednej izby ku každej patrí aj terasa. Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky pre 1 dospelú osobu, alebo dieťa.

Izba Superior

Tento typ izby odporúčame pre milovníkov pohodlia a veľkých priestranstiev. Budovu hotela a izieb Superior charakterizujú exotický štýl a dizajn. Izby Superior majú rozlohu 30-31m2, všetky majú vlastnú kúpeľňu, ktoré sú vybavené vaňou, ručnou a hlavovou sprchou. Kamienkový obklad v kúpeľni pochádza z pobrežia ostrova Bali. K izbám prislúcha veľká, slnečná terasa.

Izba Deluxe

Dvojlôžková izba s panorámou na celý Balaton, pre 2 dospelé osoby a ďalšiu 1 dospelú osobu, alebo dieťa. Tento typ izby odporúčame tým, ktorí sa nevedia nabažiť výhľadom na Balaton! Izby Deluxe sa nachádzajú v hlavnej budove Mala Garden, majú rozlohu 28m2, všetky majú vlastnú kúpeľňu, ktoré sú vybavené vaňou, – s výnimkou jednej izby sú všetky vybavené aj ručnou a hlavovou sprchou.

Izba Deluxe Plus

Dvojlôžková izba s kompletnou panorámou. Tento typ izby odporúčame párom, ktorí obľubujú dokonalý výhľad! Izby Deluxe Plus sa nachádzajú v hlavnej budove Mala Garden, majú rozlohu 30m2, ich kúpeľne sú vybavené vaňou, ručnou a hlavovou sprchou. Vďaka presklenej stene kúpeľne si môžete výhľad na Balaton vychutnávať ešte aj počas kúpeľa vo vani! K izbám prislúcha terasa s kompletnou panorámou.

Izba Deluxe Corner

Priestranná rohová izba, s mimoriadne krásnym výhľadom na Balaton, s 2 terasami, pre 2 dospelé osoby. Tento typ izby odporúčame pre milovníkov terás a výhľadu na Balaton! Izby DeluxeCorner sa nachádzajú v hlavnej budove Mala Garden, majú rozlohu 30m2, ich kúpeľne sú vybavené vaňou, ručnou a hlavovou sprchou. K izbám prislúchajú 2 terasy s výhľadom na Balaton.

MALA GARDEN HOTEL **** SUPERIOR SIÓFOK

Osemnásť jedinečných izieb Hotela Mala Garden **** Superior (s piatimi typmi izieb) a štyri apartmány dostali svoje miesto na poschodiach dvoch budov hotela, ktoré v plnej miere zodpovedajú štvorhviezdičkovému zaradeniu. V každej izbe sa nachádza samostatne nastaviteľná klimatizácia, trezor, Led Smart Hotel TV so 70 stanicami a mini bar.

Izby Classic, Superior a apartmány sčasti, všetky izby Deluxe, Deluxe Plus, Deluxe Corner hľadia priamo na Balaton, preto návštevníci nášho hotela môžu západ slnka nad Balatonom sledovať priamo zo svojich izieb.

Vonkajšie línie hotela a interiéry izieb boli inšpirované ostrovom Bali, sú priestranné a majú útulnú atmosféru. Vizuálny zážitok a pocity sú určované harmóniou prírodných materiálov: celok tvoria drevo, kameň, jedinečné textílie, starostlivo vyberaný pohodlný nábytok, moderné technické zariadenia, to všetko v duchu luxusu.

Malé biele kamienky, ktoré a nachádzajú v kúpeľniach v Mala Garden sú v celom Siófoku a pri Balatone jedinečné, skutočne pochádzajú z pobrežia ostrova Bali!

Od jari do jesene je k dispozícii výlučne pre návštevníkov hotela veľká terasa na slnenie s rozlohou 130 metrov štvorcových, ktorá je postavená a vodu Balatonu. Je vybavená lehátkami a slnečníkmi.

Odporúčanie Manažéra

Dénes Pál
Vedúci recepcie

Typy našich izieb sme vytvorili tak, aby každý náš vážený zákazník našiel takú, ktorá sa k nemu najviac hodí. Fotky, popisy poskytnú veľkú pomoc, ale smelo sa obráťte na našich ochotných kolegov, alebo osobne na mňa. Pri výbere najideálnejšieho typu izby Vám radi pomôžeme!