Wellness & SPA

Wellness & SPA

Osviežte sa vo Wellness & SPA centre nášho Superior Hotela Mala Garden**** Siófok, v je možnosť prežiť nezabudnuteľné zážitky aj pre tých náročných vďaka službám na vysokej úrovni, ktoré tu hostí očakávajú.

Výraz „SPA“ pochádza z latinského „sanus per aquam“, čo znamená „zdravie vďaka vode“.

Nech hovoria fotky 

V podstate ide o spoločné pomenovanie , ktoré nezahŕňa iba klasické kúpele, ale každé ďalšie služby, ktoré návštevníka osviežia, ukľudnia, pomáhajú dosiahnuť vnútornú duševnú rovnováhu a podporujú zdravie.

Ďalšou ponukou wellness pri Balatone je fínska sauna s himalájskou soľnou terapiou, ktorá rozmazná nielen Vaše zmysly, ale má aj mimoriadne fyziologické účinky. V ovzduší vznášajúca sa para z kryštalickej soli viaže kladné ióny, čím prečisťuje ovzdušie v miestnosti. Soľné kryštáliky, ktoré sa dostali do ovzdušia tak plne rozvinú svoje liečivé účinky. Poskytnú pomoc pri liečbe ochorení dýchacích ciest. alergií a porúch spánku. Himalájska soľ pôsobí okrem toho ako prírodný antihistamín.

Naša infrasauna so svetelnou terapiou poskytuje ďalšie blahodarné fyziologické účinky pre ých, ktorí trávia oddych u nás. Okrem iného spaľuje kalórie, zmierňuje bolesti, posilňuje imunitný systém, podporuje krvný obeh, odstraňuje celulitídu, skrášľuje pokožku a pomáha zbaviť sa stresu.

Hostí, ktorí túžia skôr po chladivom osviežení, relaxu vo vode, doporučujeme 7×3,3 metrový zážitkový bazén s vírivkami a gejzírmi, so vstavanými lavicami na sedenie, pre pocit úplného komfortu. Hostí cez obrovskú presklenú plochu počas dňa očarí pohľad na kopcovité severné pobrežie, večer zasa okúzľujúci pohľad na vysvietené mesto.

For those looking for a refreshing and relaxing dip in the water, we recommend our 7×3.3-metre pleasure pool, which provides absolute comfort with its geyser and jacuzzi features and built-in benches. Through the huge glass surface, the hills of the Balaton Uplands can be seen during the day, while the cities of the northern shore light up in the night to paint another beautiful panorama.

Na recepcii Wellness sú Vám k dispozícii uteráky, osušky do sauny, osviežujúce nápoje.

Wellness & Spa centrum je otvorené denne od 9:00 do 22:00 hodiny, pričom od 9:00 do 10:00 a od 17:00 hodiny v rámci tzv. „tichých hodín“ je vstup povolený len hosťom nad 12 rokov. Dúfame, že naši hostia – či už s deťmi, alebo bez nich – si nájdu tie ideálne hodiny, kedy sa dokážu čo najviac uvoľniť a načerpať nových síl.

Počas celého dňa očakávajú maséri každého, kto by sa rád zapísal na masáž nôh, chodidiel, hlavy, krku, ramien, či osviežujúcu thajskú masáž. Masáž si môžete rezervovať priamo u našich ochotných kolegov na recepcii. Hosťom obľubujúcim švédsku masáž pripraví špeciálnu osobnú terapiu naša kolegyňa, ktorá disponuje certifikátom pre liečivé a wellness masáže. Pracuje s výlučne organickými produktmi, ktoré neobsahujú škodlivé chemické látky.

Počas Vášho oddychu sa o dokonalé ozvučenie postará profesionálny ozvučovací systém značky Bose.